Система електронного голосування

Київського національного університету будівництва і архітектури

Загальна інструкція для виборців

Після проходження реєстрації (або самореєстрації) виборець отримує на свою електронну пошту номер паспорту (умовний для доступу до даної системи) та тимчасовий системний пароль. Цей пароль виборець може змінювати через Вхід для виборців , що розміщений на початку сайту, у режмі "Перевірка або заміна системного паролю". Дія цього паролю поширюється на всі наступні акти волевиявлення (вибори, опитування і тощо), що проводяться у межах виборчої дільниці, у якій зареєстровано виборця.

Важливо одразу після отримання тимчасового системного паролю одразу змінити його на інший! Краще за все мати заздалегідь вигадані паролі, які слід зберігати у таємниці і не забувати. Або просто дописати до тимчасового паролю дату свого народження чи щось інше. Це саме стосується і разового ключа для голосування, дія якого обмежується поточними виборами.

Наступні дії виборця, а саме "Введення разового ключа для голосування" та "Голосування" можуть бути виконані тільки у відведені для цього інтервали часу. Інформацію про початок і закінчення цих інтервалів виборець може отримати з даного сайту або у повідомленні на електронну пошту. За межами цих інтервалів часу вказані дії виконати неможливо!

Кожну дію виборцю необхідно довести до стану завершення, отримавши від сервера повідомлення про виконання замовленої дії. Наприклад: "Пароль замінено", "Ключ для голосування прийнято." або "Ваш голос прийнято." Якщо повідомлення про завершення дії не було отримано, то цю дію слід виконати повторно!

Результати проведених виборів або опитувань можна отримати одразу після завершення періоду "Голосування" через Вхід для виборців у режмі "Отримання результатів голосування". Ці результати є доступними для будь-яких користувачів сайту.

Роз'яснення щодо голосування у групі самореєстрації

Режим самореєстрації використовується у випадках проведення разового голосування спеціально призначеною групою виборців.
Після заповнення анкети самореєстрації виборець отримує на свою електронну пошту умовний номер паспорту для голосування та тимчасовий системний пароль. Цей пароль слід змінити через Вхід для виборців, що розміщений на початку сайту. Надалі треба слідкувати за повідомленнями про час голосування.
Введення разових ключів для голосування у групі самореєстрації виконувати непотрібно.
Голосування.
Виборець отримує електронний бюлетень через Вхід для виборців у режимі: Голосування, обравши виборчу дільницю: Група самореєстрації .