Система електронного голосування

Київського національного університету будівництва і архітектури

Загальна інструкція для виборців

Після проходження реєстрації виборець отримує на електронну пошту ідентифікатор (паспорт) і пароль. Цей пароль виборець може змінювати через Вхід для виборців у режмі "Перевірка або заміна паролю". Дія паролю поширюється на всі наступні акти волевиявлення (вибори, опитування і тощо) у межах даної виборчої дільниці.

Наступні дії виборця, а саме "Введення коду для голосування" та "Голосування" можуть бути виконані тільки у відведені для цього інтервали часу. За межами цих інтервалів вказані дії виконати неможливо!

Кожну дію виборцю необхідно довести до стану завершення, про що свідчить отримання від сервера відповідного повідомлення. Наприклад: "Пароль замінено", "Код для голосування прийнято." або "Ваш голос прийнято." Якщо повідомлення про завершення дії не було отримано, то цю дію слід виконати повторно!

Результати проведених виборів або опитувань можна отримати одразу після завершення періоду "Голосування" через Вхід для виборців на своїй віборчій дільниці. Ці результати доступні усім відвідувачам сайту.