Система електронного голосування

Київського національного університету будівництва і архітектури

Про дану систему електронного голосування

У цій системі крім найдосконалішого захисту інформації користувачам надається можливість контролю програмно-апаратних засобів підрахунку голосів та забезпечення їх таємниці. Це усуває підстави для недовіри.
Також застосовано оригінальний механізм секретних кодів, який захищає від протизаконного впливу на виборців підкупом, моральним чи силовим тиском.
Для детального ознайомлення з системою натисніть сюди або проведіть експериментальне голосування.

Про особливість механізму секретних кодів для голосування

Завдяки секретному коду виборець може легко ввести в оману зловмисників, які хочуть примусити його проголосувати не за власним розсудом. Ніхто, крім самого виборця, не може дізнатись справжній результат голосування, бо тільки у разі помилки у перших двох символах коду надається повідомлення «Помилковий код», а у всіх інших випадках після голосування надається повідомлення «Ваш голос прийнято», але це не означає, що голос зараховано. Тільки у разі безпомилкового секретного коду голос зараховується. Оскільки цим кодом неможливо скористатись вдруге, то його вводять у відкритому вигляді, що позбавляє від непоміченого помилкового вводу. Протягом періоду введення кодів виборець може замінювати свій код безліч разів. У випадку виборів з високим рівнем відповідальності процедура введення кодів доповнюється перевіркою біологічних або інших ознак особи виборця.

Корисні поради

За секретний код оберіть якусь незабутню дату. Наприклад: 15.03.1988 (день першого побачення або щось інше). В кінці можна дописати до шести букв.
Обов'язково змініть початковий пароль, бо він легко компрометується.
Пароль і секретний код можуть бути однаковими. Це зручно.
Після входу на сторінку виборчої дільниці натисніть на «Поради та роз’яснення».